Contact

OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o.

Postadres:           Postbus 17, 4600 AA Bergen op Zoom

Bezoekadres:      Bolwerk-Zuid 170, 4611 DX Bergen op Zoom

 

Tel.:        0164 - 213520

Mail:       info@sgboz.nl

 

 

Algemeen directeur             

drs. M.J.M. van Loo MEM

m.loo@sgboz.nl

 

Directielid financiën (tevens leiding centraal stafbureau)

P.C. Kil 

p.kil@sgboz.nl

 

Centraal Stafbureau

 

secretariaat, PR, administratie, financiën en personeelszaken

 

Directiesecretariaat

mw. D.G. van Damme-Zegers

d.damme-zegers@sgboz.nl

 

PR / communicatie en beleidsondersteuning

mw. M.N.D.T.D. Verdult-Scheepens

m.verdult-scheepens@sgboz.nl

 

Coördinatie leerlingenadministratie

mw. A.J.C. Goedschalk-Janssen

a.goedschalk@sgboz.nl

 

Medewerker financiën

mw. S.P. Kil-van den Eijnden

skil@sgboz.nl

Medewerker financiën

mw. A.C.J. Van Lakwijk

a.lakwijk@sgboz.nl

 

Beleidsmedewerker P&O

mw. S. Van Wijk

s.wijk@sgboz.nl

Administratief medewerker P&O

mw. A.D.C.M. Koolen-Van der Poel
a.koolen-vanderpoel@sgboz.nl

 

facilitaire zaken

 

Manager facilitaire zaken

L.A.M. van Loon

l.loon@sgboz.nl


Facilitair medewerker

mw. E.S.C. van den Bergh

e.bergh@sgboz.nl

 

Technisch medewerker

A.C.M. Traets

a.traets@sgboz.nl

 

Technisch medewerker

A.I. Hage

a.hage@sgboz.nl

 

Systeem- en netwerkbeheerder

J.J.Q.C. Klaassen

j.klaassen@sgboz.nl

 

 

 

 





Contactgegevens

Postadres:
Postbus 17
4600 AA Bergen op Zoom

 

Bezoekadres:
Bolwerk-Zuid 170
4611 DX Bergen op Zoom

 

Tel: 0164-213520
E-mail: info@sgboz.nl